| Funkcjonować | Ogrzewanie, suszenie i kształtowanie tektury falistej |
|---|---|
| Nazwa | podwójna twarz |
| Układ korekcyjny | 2 grupy |
| Ciśnienie pary | 00,8 ∼1,3Mpa |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Materiał roboczy | Zbudowana tablica |
|---|---|
| Numer skrzyni parowej | 10 |
| Zawór dozujący | 2 sztuki |
| Typ płyty dociskowej | typ pływający |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Zawór dozujący | 2 sztuki |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Funkcjonować | Ogrzewanie, suszenie i kształtowanie tektury falistej |
| Szybkość ekonomiczna | 120-180m/min |
| Materiał roboczy | Zbudowana tablica |
| Woltaż | 380 V. |
|---|---|
| Szybkość ekonomiczna | 120-180m/min |
| Zawór dozujący | 2 sztuki |
| Prędkość projektowania | 180 m/min |
| Funkcjonować | Ogrzewanie, suszenie i kształtowanie tektury falistej |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
|---|---|
| Zawór dozujący | 2 sztuki |
| Funkcjonować | Ogrzewanie, suszenie i kształtowanie tektury falistej |
| Nazwa | podwójna twarz |
| Typ płyty dociskowej | typ pływający |
| Materiał roboczy | Zbudowana tablica |
|---|---|
| Układ korekcyjny | 2 grupy |
| Pneumatyczna płyta dociskowa | 7 grup |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Typ płyty dociskowej | typ pływający |
| Układ korekcyjny | 2 grupy |
|---|---|
| Prędkość projektowania | 180 m/min |
| Nazwa | podwójna twarz |
| Szybkość ekonomiczna | 120-180m/min |
| Numer skrzyni parowej | 10 |
| Zawór dozujący | 2 sztuki |
|---|---|
| Szybkość ekonomiczna | 120-180m/min |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Typ płyty dociskowej | typ pływający |
| Ciśnienie pary | 00,8 ∼1,3Mpa |
| nazwisko | pojedyncza twarz |
|---|---|
| Użycie | Wykonanie kresków |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał opakowaniowy | Plastik, papier, drewno |
| nazwisko | pojedyncza twarz |
|---|---|
| Użycie | Wykonanie kresków |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał opakowaniowy | Plastik, papier, drewno |