| nazwisko | pojedyncza twarz |
|---|---|
| Użycie | Wykonanie kresków |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał opakowaniowy | Plastik, papier, drewno |
| Working power supply | 440v/3phase/50hz |
|---|---|
| Production Capacity | High-Capacity |
| Raw Material | Metal |
| Color | Customizable |
| Design Speed | 200m/min |
| Voltage | 380V/50HZ |
|---|---|
| Production Speed | High-Speed |
| Średnica przenoszenia papieru | Maks. Φ1500 mm |
| Max loading weight for single side | 1500kg |
| Main roller diameter of paper shaft | Φ242mm |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Power Supply | Electric |
| Overall Dimensions | 3.8x1.6x1.65m |
| Main roller diameter of paper shaft | Φ242mm |
| Working power supply | 440v/3phase/50hz |
| Szybkość produkcji | Wysoka prędkość |
|---|---|
| Working power supply | 440v/3phase/50hz |
| Paper carry diameter | Max Φ1500mm |
| Średnica głównej rolki wałka papierowego | Φ242mm |
| Max loading weight for single side | 1500kg |
| Product Name | Electric Shaftless Mill Roll Stand |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | Wysoka pojemność |
| Work Size | 1400/ 1600/ 1800/ 2000/ 2200/ 2500 |
| Power Supply | Electric |
| Średnica głównej rolki wałka papierowego | Φ242mm |
| Maksymalny rozmiar cięcia tektury | 2400 mm |
|---|---|
| Minimalny rozmiar kartonu do podawania | 125mm (odstęp pomiędzy dwoma gumowymi rolkami) |
| Maksymalna prędkość | 0-1200obrót/min (141 m/min) |
| Regulacja prędkości ostrza | 500 mm/min |
| Numer noża rozcinającego | Zgodnie z potrzebami klienta |
| Kluczowe słowa | maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Prędkość | 60-100m/min |
| Warunki | Nowy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, instalacja, uruchomienie i szkolenie w terenie, |
| Gwarancja | Jeden rok |
| Nazwa produktu | NC Cutter Helical Knives Linia do produkcji tektury falistej o szerokości 2200 mm |
|---|---|
| Kategoria | Maszyna do noży spiralnych NC |
| Efektywna szerokość | 2200 mm |
| Kierunek operacji | Lewo czy prawo |
| Najwyższa prędkość maszyny | 100M/MIN |
| Nazwa produktu | 404 |
|---|---|
| Kategoria | Maszyny do cięcia NC |
| Szerokość robocza | 2200 mm |
| Szybkość ekonomiczna | 180~230m/min |
| Max. Maks. cutting length Długość cięcia | 9999 mm |