| Szerokość robocza | 2200 mm |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Szybkość ekonomiczna | 180-230 m/min |
| Numer płyty | 600 mm x 18 sztuk |
| Długość sekcji chłodzącej | 5 m |
| Szerokość robocza | 2200 mm |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Szybkość ekonomiczna | 180-230 m/min |
| Numer płyty | 600 mm x 18 sztuk |
| Długość sekcji chłodzącej | 5 m |
| Packaging Details | Wooden case packaging(optional) or well packed plastic film packaing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5 sets/month |
| Place of Origin | Hebei province,China |
| Response Type | Error Message |
|---|---|
| Authentication | Required |
| User Action | None Allowed |
| Permission | Insufficient |
| Server Software | openresty |
| Nazwa produktu | Linia do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Masa maszyny | 80T |
| Prędkość projektowania | 200 m/min |
| Moc grzewcza | 45 kW |
| Zdolność produkcyjna | o dużej pojemności |
| Nazwa produktu | Linia do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Masa maszyny | 80T |
| Prędkość projektowania | 200 m/min |
| Moc grzewcza | 45 kW |
| Zdolność produkcyjna | o dużej pojemności |
| Nazwa produktu | NC Cutter Helical Knives Linia do produkcji tektury falistej o szerokości 2200 mm |
|---|---|
| Kategoria | Maszyna do noży spiralnych NC |
| Skuteczna szerokość | 1800 mm |
| Kierunek działania | Lewo czy prawo |
| Najwyższa prędkość maszyny | 100 m/min |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Typ | 2200 |
| Kolor | Biało żółty |
| Nazwa produktu | Flet Maszyna do laminowania tektury falistej |
| Pneumatyczna płyta dociskowa | 7 grup |
|---|---|
| Wymagania temperaturowe | 160 ℃ do 180 ℃ |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Woltaż | 380 V. |
| Nazwa | podwójna twarz |
| Funkcjonować | Ogrzewanie, suszenie i kształtowanie tektury falistej |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Zawór dozujący | 2 sztuki |
| Wymagania temperaturowe | 160 ℃ do 180 ℃ |
| Nazwa | podwójna twarz |