| woltaż | 380 V |
|---|---|
| Typ płyty dociskowej | typ pływający |
| Układ korekcyjny | 2 grupy |
| Ciśnienie pary | 00,8 ∼1,3Mpa |
| Szybkość ekonomiczna | 180-200 m/min |
| Numer skrzyni parowej | 16 |
|---|---|
| Zawór dozujący | 2 sztuki |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Ciśnienie pary | 00,8 ∼1,3Mpa |
| Nazwa | podwójna twarz |
| Układ korekcyjny | 2 grupy |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Pneumatyczna płyta dociskowa | 7 grup |
| Funkcjonować | Ogrzewanie, suszenie i kształtowanie tektury falistej |
| Zawór dozujący | 2 sztuki |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
|---|---|
| Materiał roboczy | Tektura falista |
| Numer skrzyni parowej | 16 |
| Funkcjonować | Ogrzewanie, suszenie i kształtowanie tektury falistej |
| Pneumatyczna płyta dociskowa | 7 grup |
| Układ korekcyjny | 2 grupy |
|---|---|
| Prędkość projektowania | 180 m/min |
| Ciśnienie pary | 00,8 ∼1,3Mpa |
| Pneumatyczna płyta dociskowa | 7 grup |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Układ korekcyjny | 2 grupy |
|---|---|
| Funkcjonować | Ogrzewanie, suszenie i kształtowanie tektury falistej |
| Szybkość ekonomiczna | 180-200 m/min |
| Pneumatyczna płyta dociskowa | 7 grup |
| Ciśnienie pary | 00,8 ∼1,3Mpa |
| Prędkość projektowania | 180 m/min |
|---|---|
| Numer skrzyni parowej | 16 |
| Pneumatyczna płyta dociskowa | 7 grup |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Typ płyty dociskowej | typ pływający |
| Zawór dozujący | 2 sztuki |
|---|---|
| woltaż | 380 V |
| Ciśnienie powietrza | 0,5–0,6 MPa |
| Ciśnienie pary | 00,8 ∼1,3Mpa |
| Wymagania temperaturowe | 160 ℃ do 180 ℃ |
| Szerokość robocza | 1600 mm |
|---|---|
| Prędkość projektowania | 150 m/min |
| Szybkość ekonomiczna | 180-230 m/min |
| Numer płyty | 600 mm x 10 sztuk |
| Długość sekcji chłodzącej | 5 m |
| Szerokość robocza | 1600 mm |
|---|---|
| Prędkość projektowania | 150 m/min |
| Szybkość ekonomiczna | 180-230 m/min |
| Numer płyty | 600 mm x 10 sztuk |
| Długość sekcji chłodzącej | 5 m |