| Słowa kluczowe | Obrotowa maszyna do slotera |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Prędkość | 0-70 sztuk/min |
| Karmienie | karmienie łańcuchowe |
| Słowa kluczowe | Obrotowa maszyna do slotera |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Prędkość | 0-70 sztuk/min |
| Karmienie | karmienie łańcuchowe |
| Słowa kluczowe | Obrotowa maszyna do slotera |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Prędkość | 0-70 sztuk/min |
| Karmienie | karmienie łańcuchowe |
| Max. Prędkość mechaniczna | 80 szt./min |
|---|---|
| Max. Głębokość gniazda | 350*600mm |
| Max. rozmiar arkusza | 1400*2400 mm |
| system sterowania | Elektryczny |
| Model | 1424 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 80 szt./min |
|---|---|
| Max. Głębokość gniazda | 350*600mm |
| Max. rozmiar arkusza | 1400*2400 mm |
| system sterowania | Elektryczny |
| Model | 1424 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 80 szt./min |
|---|---|
| Max. Głębokość gniazda | 350*600mm |
| Max. rozmiar arkusza | 1400*2400 mm |
| system sterowania | Elektryczny |
| Model | 1424 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 80 szt./min |
|---|---|
| Max. Głębokość gniazda | 350*600mm |
| Max. rozmiar arkusza | 1400*2400 mm |
| system sterowania | Elektryczny |
| Model | 1424 |
| Wymiar | 3.2x1,3x1,6m |
|---|---|
| Moc napędowa | 2,2 kW |
| Rozmiar cięcia narożnika | 0-60x350 |
| Ilość noża do gniazda | 3 Ustaw |
| Waga | 1200 kg |
| Maksymalna prędkość | 40 sztuk/min |
|---|---|
| Ilość noża do gniazda | 3 Ustaw |
| Rozmiar cięcia narożnika | 0-60x350 |
| Woltaż | 380 V. |
| Wymiar | 3.2x1,3x1,6m |
| Maksymalna szerokość arkusza | 2500 mm |
|---|---|
| Moc napędowa | 2,2 kW |
| Aplikacja | Tektura falista |
| Typ | Obrotowy sloter |
| Rozmiar cięcia narożnika | 0-60x350 |