| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia NC |
| Stosowanie | Cięcie tektury falistej |
| Precyzja cięcia | ±1 mm |
| Maksymalna długość cięcia | 9999 mm |
| Minimalna długość cięcia | 500mm |
| Woltaż | 380 V |
| Silnik serwo napędu głównego | 22KW |
| Silnik do przodu | 1,5 kW (sterowanie częstotliwością) |
| Silnik podawania tylnego | 1,5 kW (sterowanie częstotliwością) |
| Rodzaje fletów | A, C, B, E1, E2, F, G |
| Prędkość robocza | 150 m/min |
| Materiał osi noża | 42CrMo |