| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | automatyczny |
| Prędkość | 100-130m/min |
| Stosowanie | Drukowanie rowków |
| Kolor | biało-czarny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Napięcie | 380V50HZ |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
|---|---|
| Port załadunku | tianjin |
| Slotter | skomputeryzowany |
| Inne nazwy | Twórca spraw |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
|---|---|
| Slotter | skomputeryzowany |
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Prędkość robocza | 180szt./min |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar papieru | 1600x2800mm |
| Minimalny rozmiar papieru | 450x850mm |
| Maksymalny obszar drukowania | 1400x2600mm |
| Standardowa grubość plety | 3,2-7,2 |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Drukowanie twardości cylindra | HRC50-55 |
| Szerokość drukowania | 900-1600mm |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
|---|---|
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
|---|---|
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Szerokość drukowania | 900-1600mm |
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Printing Width | 900-1600mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |