| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczna ocena | całkowicie automatyczny |
| Rozmiar | 1400mm |
| Prędkość | 250 sztuk/min |
| Funkcjonować | Druk na tekturze falistej Dłutowanie Dłutowanie |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Tryb maszyny | Pudełko z tektury falistej Flexo Printer Slotter |
| Słowa kluczowe | Druk na kartonie za pomocą slottera |
| Inne nazwy | Twórca spraw |
|---|---|
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Port załadunku | tianjin |
|---|---|
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
|---|---|
| Slotter | skomputeryzowany |
| Port załadunku | tianjin |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Marka wałka rastrowego | Witaj |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
|---|---|
| Slotter | skomputeryzowany |
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Zastosowanie | Do tworzenia kartonów falistych |
| Marka wałka rastrowego | Witaj |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
|---|---|
| Inne nazwy | Twórca spraw |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |