| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
|---|---|
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Szybkość drukowania | 100-300m/min |
| Szerokość drukowania | 900-1600mm |
| Drukowanie długości cylindra | 2000-3100mm |
| Nazwa | Ceny maszyn do produkcji pudeł z tektury falistej o wysokiej wydajności |
|---|---|
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
| Stosowanie | maszyna do dłutowania i sztancowania, druk fleksograficzny kartonów |
| Szybkość projektowania | 200+szt./min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Napięcie | 380V50HZ |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 50 sztuk/min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | półauto |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Materiał opakowaniowy | Papier falisty |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 220v/380V |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Obowiązujące branże | Drukarnie, firma reklamowa, poligrafia |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
| napięcie | 220V/380V |
|---|---|
| Rodzaj | Linia pakowania |
| Typ napędzany | Elektryczny I Pneumatyczny |
| Warunki | Nowy |
| Materiał opakowaniowy | drewno, tworzywo sztuczne |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Napięcie | 380V50HZ |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej |
| Inne nazwy | Twórca spraw |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Zastosowanie | Do tworzenia kartonów falistych |
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |