| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
| Prędkość | 240 m/min |
| Warunki | Nowy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Maszyna do cięcia gniazdek do druku flexo |
| Typ | 2800 |
| Kolor | Szaro-biały |
| Nazwa produktu | Flet Maszyna do laminowania tektury falistej |
| Szerokość drukowania | 1600 mm |
|---|---|
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Materiał cylindra drukarskiego | 45# stal |
| Kolor druku | 6 kolorów |
| Szybkość drukowania | 150m/min |
| Drukowanie bicia osiowego cylindra | ≤0,1 mm |
|---|---|
| nazwisko | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Nazwa | 1400 Automatyczna 3-kolorowa maszyna do druku fleksograficznego z rowkami do pudełka na pizzę |
|---|---|
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | automatyczny |
| Nazwa produktu | linia do produkcji tektury falistej maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
|---|---|
| Nazwa | Maszyna drukarska 900x2000 Flexo 4-kolorowa maszyna fleksograficzna Sztancowanie |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Pełna automatyka |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| maksymalny rozmiar karmienia | 1650*2600mm |
| Kolor | 1-6 kolorów opcjonalnie |