| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Napięcie | 380V50HZ |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 250 sztuk/min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Drukowanie bicia osiowego cylindra | ≤0,1 mm |
|---|---|
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 300 sztuk/min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Prędkość | 0-70szt./min |
| Karmienie | karmienie łańcuchowe |
| Funkcja | Druk drukowany drukowany karton |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
|---|---|
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Drukowanie długości cylindra | 2000-3100mm |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
|---|---|
| Drukowanie twardości cylindra | HRC50-55 |
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Szerokość drukowania | 900-1600mm |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Napięcie | 380V50HZ |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
|---|---|
| Drukowanie bicia osiowego cylindra | ≤0,1 mm |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| Szybkość drukowania | 100-300m/min |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Podstawowe komponenty | Skrzynia biegów, przekładnia, łożysko, silnik, PLC |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Pełna automatyka |