| Konfiguracja mechaniczna | Przecinarka spiralna sterowana komputerowo |
|---|---|
| Rozmiar sprzętu | Dł. x 4,2 * Szer. x 1,2 * Wys. x 1,4 |
| system sterowania | PLC |
| Najwyższa prędkość maszyny | 100 m/min |
| Maksymalna długość cięcia | 9999 mm |
| Skuteczna szerokość | 2200mm |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Najwyższa prędkość maszyny | 100 m/min |
| Pojedyncza waga | MAX3500 kg |
| Konfiguracja mechaniczna | Przecinarka spiralna sterowana komputerowo |
| Nazwa produktu | Automatyczna duża układarka bramowa |
|---|---|
| Szerokość robocza | 2200mm |
| Prędkość projektowania | 200 m/min |
| Szybkość ekonomiczna | 120-200 m/min |
| Maksymalna długość układania | 3500 mm |
| Nazwa produktu | Automatyczna duża układarka bramowa |
|---|---|
| Szerokość robocza | 2200mm |
| Prędkość projektowania | 200 m/min |
| Szybkość ekonomiczna | 120-200 m/min |
| Maksymalna długość układania | 3500 mm |
| Nazwa produktu | Pojedyncza maszyna parowa do linii produkcyjnej tektury falistej model 1400 |
|---|---|
| Kategoria | Linia do produkcji tektury falistej |
| Model | 1400 |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Szerokość | 1400 mm |
| Nazwa produktu | Linia do produkcji tektury falistej Electric Singal Facer Machine 2200mm |
|---|---|
| Kategoria | Linia do produkcji tektury falistej |
| Szerokość robocza | 1400mm,1600mm,1800mm,2000mm,2200mm |
| Kierunek działania | lewy lub prawy (ustalany wg fabryki klienta) |
| Prędkość projektowania | 120 m/min |
| Nazwa | Model SF-280-1400 Modułowa pojedyncza okładzina |
|---|---|
| Średnica rolki falistej | ¢360 mm |
| Średnica rolki dociskowej | ¢370 mm |
| Średnica rolki klejącej | ¢252 mm |
| Średnica stałego wałka do pasty | ¢142 mm |
| Nazwa | Model SF-360-2500 Modułowa pojedyncza okładzina |
|---|---|
| Średnica rolki falistej | ¢360 mm |
| Średnica rolki dociskowej | ¢370 mm |
| Średnica rolki klejącej | ¢252 mm |
| Średnica stałego wałka do pasty | ¢142 mm |
| Szybkość ekonomiczna | 180-200 m/min |
|---|---|
| Funkcjonować | Ogrzewanie, suszenie i kształtowanie tektury falistej |
| Układ korekcyjny | 2 grupy |
| Typ płyty dociskowej | typ pływający |
| Pneumatyczna płyta dociskowa | 7 grup |
| Wymagania temperaturowe | 160 ℃ do 180 ℃ |
|---|---|
| Szybkość ekonomiczna | 180-200 m/min |
| Układ korekcyjny | 2 grupy |
| Prędkość projektowania | 180 m/min |
| Materiał roboczy | Tektura falista |