| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
|---|---|
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Drukowanie twardości cylindra | HRC50-55 |
| Szybkość drukowania | 100-300m/min |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
|---|---|
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Szerokość drukowania | 900-1600mm |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | drukarka do kartonów/drukarka do kartonów, drukarka do kartonów |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 380V50HZ |
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
|---|---|
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Drukowanie bicia osiowego cylindra | ≤0,1 mm |
|---|---|
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Szybkość drukowania | 100-300m/min |
| Drukowanie długości cylindra | 2000-3100mm |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Drukowanie długości cylindra | 2000-3100mm |
|---|---|
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Drukowanie bicia osiowego cylindra | ≤0,1 mm |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Drukowanie twardości cylindra | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 250 sztuk/min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Funkcja | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Zastosowanie | produkcja pudełek kartonowych |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwe w obsłudze |
| napięcie | 380V50Hz |