| Automatyczna ocena | Automatyczny |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Maszyna do cięcia gniazdek do druku flexo |
| Typ | 2800 |
| Kolor | Szaro-biały |
| Nazwa produktu | Flet Maszyna do laminowania tektury falistej |
| Maksymalny rozmiar kartonu | 1200X2400mm |
|---|---|
| Wysokość układania kartonu | 1800 mm |
| Maksymalna waga układania | 1500kg |
| Ułożone kolumny | pojedyncza kolumna |
| Metoda podnoszenia kartonu | hydrauliczne widły do podnoszenia |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
|---|---|
| Drukowanie twardości cylindra | HRC50-55 |
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| nazwisko | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
|---|---|
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ100-Φ400mm |
|---|---|
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Długość drukowania | Nieograniczony |
| Kolor druku | 6 kolorów |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
|---|---|
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Drukowanie długości cylindra | 2000-3100mm |
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
|---|---|
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
| Szerokość drukowania | 900-1600mm |
| Szybkość drukowania | 100-300m/min |
| Drukowanie długości cylindra | 2000-3100mm |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 380V50HZ |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczna ocena | całkowicie automatyczny |
| Rozmiar | 900mm |
| Prędkość | 250 sztuk/min |
| Voltage | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Type | Packaging Line |
| Driven type | Electric and pneumatic |
| Condition | New |
| Packaging material | Wood,Plastic |