| Maksymalna prędkość biegu | 3250m/min |
|---|---|
| Maksymalna prędkość pakowania | 20 opakowań/min |
| Maksymalny rozmiar tektury | 700mm*500mm |
| Minimalny rozmiar kartonu | 195mm*105mm |
| Maksymalna szerokość tektury (wraz z pokrywą wahadłową) | 1100 mm |
| Maksymalna prędkość biegu | 3250m/min |
|---|---|
| Maksymalna prędkość pakowania | 20 opakowań/min |
| Maksymalny rozmiar tektury | 700mm*500mm |
| Minimalny rozmiar kartonu | 195mm*105mm |
| Maksymalna szerokość tektury (wraz z pokrywą wahadłową) | 1100 mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Inne nazwy | Twórca spraw |
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Zastosowanie | Do tworzenia kartonów falistych |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 100 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Wymiary (L * W * H) | 4700*2800*1800mm |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Marka wałka rastrowego | Witaj |
|---|---|
| Port załadunku | tianjin |
| Zastosowanie | Do tworzenia kartonów falistych |
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
|---|---|
| Inne nazwy | Twórca spraw |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Inne nazwy | Twórca spraw |
|---|---|
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Port załadunku | tianjin |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Marka wałka rastrowego | Witaj |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tworzenia kartonów falistych |
| Inne nazwy | Twórca spraw |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Port załadunku | tianjin |