| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Funkcjonować | sklejanie tektury, |
| Słowa kluczowe | sklejanie pudełek kosmetycznych |
| Prędkość | 0-300m/min |
| Automatyczna ocena | całkowicie automatyczny |
| Maksymalna prędkość biegu | 3250m/min |
|---|---|
| Maksymalna prędkość pakowania | 20 opakowań/min |
| Maksymalny rozmiar tektury | 700mm*500mm |
| Minimalny rozmiar kartonu | 195mm*105mm |
| Maksymalna szerokość tektury (wraz z pokrywą wahadłową) | 1100 mm |
| Maksymalna prędkość biegu | 3250m/min |
|---|---|
| Maksymalna prędkość pakowania | 20 opakowań/min |
| Maksymalny rozmiar tektury | 700mm*500mm |
| Minimalny rozmiar kartonu | 195mm*105mm |
| Maksymalna szerokość tektury (wraz z pokrywą wahadłową) | 1100 mm |
| Maksymalna prędkość biegu | 3250m/min |
|---|---|
| Max packaging speed | 20 packages/min |
| Maximum cardboard size | 700mm*500mm |
| Minimalny rozmiar kartonu | 195mm*105mm |
| Maximum width of cardboard (including swing cover) | 1100mm |
| Maksymalna prędkość biegu | 3250m/min |
|---|---|
| Maksymalna prędkość pakowania | 20 opakowań/min |
| Maksymalny rozmiar tektury | 700mm*500mm |
| Minimalny rozmiar kartonu | 195mm*105mm |
| Maksymalna szerokość tektury (wraz z pokrywą wahadłową) | 1100 mm |
| nazwisko | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
|---|---|
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Prędkość druku | 100-300m/min |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| nazwisko | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
|---|---|
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Drukowanie twardości cylindra | HRC50-55 |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Sposób karmienia | Podajnik krawędzi wiodącej |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej |
| Nazwa produktu | maszyna do produkcji pudełek z tektury falistej |
| Funkcja | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Rodzaj karmienia | próżniowy podajnik krawędzi prowadzących |
| Odpowiedni karton | Tektura falista 3,5-warstwowa |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkty zwykłe |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Kolor | żółty, niebieski, biały lub dostosowany |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |