| Inne nazwy | Twórca spraw |
|---|---|
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Slotter | skomputeryzowany |
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Zastosowanie | Do produkcji pudeł z tektury falistej |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
|---|---|
| Port załadunku | tianjin |
| Zastosowanie | Do tworzenia kartonów falistych |
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Port załadunku | tianjin |
|---|---|
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Slotter | skomputeryzowany |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczna ocena | całkowicie automatyczny |
| Rozmiar | 900mm |
| Prędkość | 300 sztuk/min |
| napięcie | 220V/380V |
|---|---|
| Rodzaj | Linia pakowania |
| Typ napędzany | Elektryczny I Pneumatyczny |
| Warunki | Nowy |
| Materiał opakowaniowy | drewno, tworzywo sztuczne |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
|---|---|
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Szerokość papieru | 1800 mm |
| Moc silnika | 45 kW |
| Pojemność produkcyjna | Wysoka pojemność |
| Szybkość projektowania | 200m/min |
| Maksymalna prędkość pracy | 150szt./min |
|---|---|
| Maksymalna wielkość karmienia | 1250*2600 mm |
| Minimalny rozmiar karmienia | 420*720mm |
| Maksymalny rozmiar druku | 1200*2400mm |
| grubość kartonu | 2-11mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | automatyczny |
| Prędkość | 150-180m/min |
| Stosowanie | Druk pudełek |
| Kolor | francuski szary |
| Maksymalna prędkość biegu | 3250m/min |
|---|---|
| Maksymalna prędkość pakowania | 20 opakowań/min |
| Maksymalny rozmiar tektury | 700mm*500mm |
| Minimalny rozmiar kartonu | 195mm*105mm |
| Maksymalna szerokość tektury (wraz z pokrywą wahadłową) | 1100 mm |