| Słowa kluczowe | maszyna do produkcji blachy falistej |
|---|---|
| Prędkość | 60-250m/min |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, |
| Gwarancja | rok |
| Słowa kluczowe | Faliste arkusze |
|---|---|
| Prędkość | 60-250 m/min |
| Stan | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, instalacja, uruchomienie i szkolenie w terenie, |
| Gwarancja | jeden rok |
| Najwyższa prędkość maszyny | 100 m/min |
|---|---|
| Rozmiar sprzętu | Dł. x 4,2 * Szer. x 1,2 * Wys. x 1,4 |
| Precyzja cięcia papieru | Jednolite ± 1 mm, niejednolite ± 2 mm |
| system sterowania | PLC |
| Pojedyncza waga | MAX3500 kg |
| Najwyższa prędkość maszyny | 100 m/min |
|---|---|
| Minimalna długość cięcia | 500mm |
| Skuteczna szerokość | 2200mm |
| Rozmiar sprzętu | Dł. x 4,2 * Szer. x 1,2 * Wys. x 1,4 |
| Maksymalna długość cięcia | 9999 mm |
| woltaż | 220 V/380 V/440 V/Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Precyzja cięcia papieru | Jednolite ± 1 mm, niejednolite ± 2 mm |
| Najwyższa prędkość maszyny | 100 m/min |
| Minimalna długość cięcia | 500mm |
| Skuteczna szerokość | 2200mm |
| Rozmiar sprzętu | Dł. x 4,2 * Szer. x 1,2 * Wys. x 1,4 |
|---|---|
| Precyzja cięcia papieru | Jednolite ± 1 mm, niejednolite ± 2 mm |
| Minimalna długość cięcia | 500mm |
| Najwyższa prędkość maszyny | 100 m/min |
| Maksymalna długość cięcia | 9999 mm |
| Skuteczna szerokość | 2200mm |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | 9999 mm |
| Precyzja cięcia papieru | Jednolite ± 1 mm, niejednolite ± 2 mm |
| Pojedyncza waga | MAX3500 kg |
| Kierunek działania | Lewy lub prawy (określony w fabryce klienta) |
| Minimalna długość cięcia | 500mm |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | 9999 mm |
| Precyzja cięcia papieru | Jednolite ± 1 mm, niejednolite ± 2 mm |
| system sterowania | PLC |
| woltaż | 220 V/380 V/440 V/Możliwość dostosowania |
| Maksymalna długość cięcia | 9999 mm |
|---|---|
| Kierunek działania | Lewy lub prawy (określony w fabryce klienta) |
| Skuteczna szerokość | 2200mm |
| system sterowania | PLC |
| Minimalna długość cięcia | 500mm |
| Minimalna długość cięcia | 500mm |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | 9999 mm |
| woltaż | 220 V/380 V/440 V/Możliwość dostosowania |
| Rozmiar sprzętu | Dł. x 4,2 * Szer. x 1,2 * Wys. x 1,4 |
| Konfiguracja mechaniczna | Przecinarka spiralna sterowana komputerowo |