| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
|---|---|
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Szerokość drukowania | 900-1600mm |
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| nazwisko | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Nazwa produktu | 4-kolorowa maszyna do druku fleksograficznego z tektury falistej z wykrawaniem |
|---|---|
| Kategoria | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Szybkość projektowania | 260szt./min |
| Prędkość robocza | 200-250szt./min |
| Maksymalna wielkość karmienia | 1400X3300mm |
| Nazwa | 900x2000 Atrament Tektura Tektura falista Maszyna do druku fleksograficznego Dłutowanie |
|---|---|
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego z tektury falistej z 3 kolorami |
|---|---|
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Automatyczna 4-kolorowa tektura falista Maszyna do druku fleksograficznego Dłutowanie Sztancowanie |
|---|---|
| Kategoria | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Szybkość projektowania | 260 szt./min |
| Prędkość robocza | 240 szt./min |
| Maksymalna wielkość karmienia | 1200X2400mm |
| Nazwa | Automatyczna maszyna do druku fleksograficznego z tektury falistej Lead Eage Feeder Slotting Die Cut |
|---|---|
| Prędkość robocza | 130szt./min |
| Maksymalny rozmiar papieru | 1600x2800mm |
| Minimalny rozmiar papieru | 450x850mm |
| Maksymalny obszar drukowania | 1600x2800mm |
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego z tektury falistej Slotter Rotary Die Cutter Dostosowane |
|---|---|
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 380V50HZ |