| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| maksymalna prędkość robocza | 120 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Typ maszyny | Szybka maszyna do druku fleksograficznego |
| element elektryczny | schneider, simens |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 150 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 60 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Półautomatyczny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 150 sztuk/min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Kolor | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 60 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Półautomatyczny |
| Funkcja | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 60szt./min |
| Zastosowanie | produkcja pudełek kartonowych |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Automatyczna ocena | Półautomat |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 380V50HZ |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 250 sztuk/min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
|---|---|
| Szerokość drukowania | 900-1600mm |
| Drukowanie długości cylindra | 2000-3100mm |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
|---|---|
| Drukowanie długości cylindra | 2000-3100mm |
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Drukowanie twardości cylindra | HRC50-55 |
| Drukowanie Obróbka powierzchni cylindra | Chromowanie |