| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| Rodzaj | Automatyczne |
|---|---|
| Użycie | Rotacyjny wykrojnik |
| Kolor | Czarny, brązowy, pomarańczowy, różowy |
| Rodzaj opakowania | Plastik, karton |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie z drewnianą skrzynką (opcjonalnie) lub dobrze zapakowane opakowanie z folii z tworzywa sz |
| Rodzaj | Automatyczne |
|---|---|
| Użycie | Rotacyjny wykrojnik |
| Kolor | Czarny, brązowy, pomarańczowy, różowy |
| Rodzaj opakowania | Plastik, karton |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie z drewnianą skrzynką (opcjonalnie) lub dobrze zapakowane opakowanie z folii z tworzywa sz |
| Rodzaj | Automatyczne |
|---|---|
| Użycie | Rotacyjny wykrojnik |
| Kolor | Czarny, brązowy, pomarańczowy, różowy |
| Rodzaj opakowania | Plastik, karton |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie z drewnianą skrzynką (opcjonalnie) lub dobrze zapakowane opakowanie z folii z tworzywa sz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Prędkość | 0-70szt./min |
| Karmienie | karmienie łańcuchowe |
| Funkcja | Druk drukowany drukowany karton |
| Prędkość robocza | 180szt./min |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar papieru | 1600x2800mm |
| Minimalny rozmiar papieru | 450x850mm |
| Maksymalny obszar drukowania | 1400x2600mm |
| Standardowa grubość plety | 3,2-7,2 |
| Prędkość robocza | 180szt./min |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar papieru | 1600x2800mm |
| Minimalny rozmiar papieru | 450x850mm |
| Maksymalny obszar drukowania | 1400x2600mm |
| Standardowa grubość plety | 3,2-7,2 |
| nazwisko | Automatyczna maszyna do wstępnego podawania |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza | 1200ⅹ2800mm |
| Minimalny rozmiar arkusza | 260ⅹ755 mm |
| Maksymalna wysokość ładowania papieru | 2000 mm |
| Maksymalna gramatura papieru | 1200 kg |
| nazwisko | Automatyczna maszyna do wstępnego podawania |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza | 1200ⅹ2800mm |
| Minimalny rozmiar arkusza | 260ⅹ755 mm |
| Maksymalna wysokość ładowania papieru | 2000 mm |
| Maksymalna gramatura papieru | 1200 kg |