| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| maksymalna prędkość robocza | 120 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Typ maszyny | Szybka maszyna do druku fleksograficznego |
| element elektryczny | schneider, simens |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 220v/380V |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Tryb maszyny | Pudełko z tektury falistej Flexo Printer Slotter |
| Słowa kluczowe | Druk na kartonie za pomocą slottera |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Materiał opakowaniowy | Papier falisty |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Pełna automatyka |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Napięcie | 380V50HZ |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |
| Printing Width | 900-1600mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |