| nazwisko | Automatyczna maszyna do wstępnego podawania |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza | 1200ⅹ2800mm |
| Minimalny rozmiar arkusza | 260ⅹ755 mm |
| Maksymalna wysokość ładowania papieru | 2000 mm |
| Maksymalna gramatura papieru | 1200 kg |
| nazwisko | Automatyczna maszyna do wstępnego podawania |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza | 1200ⅹ2800mm |
| Minimalny rozmiar arkusza | 260ⅹ755 mm |
| Maksymalna wysokość ładowania papieru | 2000 mm |
| Maksymalna gramatura papieru | 1200 kg |
| nazwisko | Automatyczna maszyna do wstępnego podawania |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza | 1200ⅹ2800mm |
| Minimalny rozmiar arkusza | 260ⅹ755 mm |
| Maksymalna wysokość ładowania papieru | 2000 mm |
| Maksymalna gramatura papieru | 1200 kg |
| nazwisko | Automatyczna maszyna do wstępnego podawania |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza | 1200ⅹ2800mm |
| Minimalny rozmiar arkusza | 260ⅹ755 mm |
| Maksymalna wysokość ładowania papieru | 2000 mm |
| Maksymalna gramatura papieru | 1200 kg |
| nazwisko | Automatyczna maszyna do wstępnego podawania |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza | 1200ⅹ2800mm |
| Minimalny rozmiar arkusza | 260ⅹ755 mm |
| Maksymalna wysokość ładowania papieru | 2000 mm |
| Maksymalna gramatura papieru | 1200 kg |
| napięcie | 220V/380V |
|---|---|
| Rodzaj | Linia pakowania |
| Typ napędzany | Elektryczny I Pneumatyczny |
| Warunki | Nowy |
| Materiał opakowaniowy | drewno, tworzywo sztuczne |
| Kolor | Cztery kolory |
|---|---|
| Grubość płyty drukarskiej | 7,5 mm |
| Max. Maks. Printing Size Rozmiar wydruku | 1600 x 2200 mm |
| Max. Maks. Feeding Size Rozmiar karmienia | 1600 x 2400 mm |
| Min. min. Feeding Size Rozmiar karmienia | 400 x 700 mm |
| Max working speed | 150pcs/min |
|---|---|
| Max feeding size | 1250*2600mm |
| Min feeding size | 420*720mm |
| Max printing size | 1200*2400mm |
| Cardboard thickness | 2-11mm |
| Maksymalna prędkość pracy | 150szt./min |
|---|---|
| Maksymalna wielkość karmienia | 1250*2600 mm |
| Minimalny rozmiar karmienia | 420*720mm |
| Maksymalny rozmiar druku | 1200*2400mm |
| grubość kartonu | 2-11mm |
| Maksymalny rozmiar kartonu | 1200X2400mm |
|---|---|
| Wysokość układania kartonu | 1800 mm |
| Maksymalna waga układania | 1500kg |
| Ułożone kolumny | pojedyncza kolumna |
| Metoda podnoszenia kartonu | hydrauliczne widły do podnoszenia |