| Kolor druku | 1-6 kolorów |
|---|---|
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
|---|---|
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Drukowanie twardości cylindra | HRC50-55 |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz, 3-fazowe |
|---|---|
| Dokładność szczelinowania | ±0,1 mm |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Minimalny rozmiar deski do karmienia | 350 x 600 mm |
| Typ maszyny | Obrotowy sloter |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Materiał opakowaniowy | Papier falisty |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| woltaż | 220 V/380 V/480 V |
|---|---|
| Typ | Linia do pakowania |
| Typ napędzany | Elektryczne i pneumatyczne |
| Stan | Nowy |
| Materiał opakowaniowy | Drewno, tworzywo sztuczne |
| woltaż | 220 V/380 V/480 V |
|---|---|
| Typ | Linia do pakowania |
| Typ napędzany | Elektryczne i pneumatyczne |
| Stan | Nowy |
| Materiał opakowaniowy | Drewno, tworzywo sztuczne |
| Szerokość drukowania | 1600 mm |
|---|---|
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Materiał cylindra drukarskiego | 45# stal |
| Kolor druku | 6 kolorów |
| Szybkość drukowania | 150m/min |
| Słowa kluczowe | maszyna do produkcji blachy falistej |
|---|---|
| Prędkość | 60-100m/min |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, |
| Gwarancja | rok |