| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar deski do karmienia | 2200*5000 mm |
| Maksymalny rozmiar deski drukarskiej | 2200*4800 mm |
| Min. wielkość deski do karmienia | 700*900 mm |
| Prędkość pracy | 30-80 sztuk/min |
| Średnica walca | 720 mm |
| Dokładność druku | ±0,5 mm |
| Dokładność rozbijania | ±0,5 mm |