| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczna ocena | całkowicie automatyczny |
| Rozmiar | 1400mm |
| Prędkość | 250 sztuk/min |
| Szerokość drukowania | 1600 mm |
|---|---|
| Nazwa | Maszyna do druku fleksograficznego tektury falistej |
| Materiał cylindra drukarskiego | 45# stal |
| Kolor druku | 6 kolorów |
| Szybkość drukowania | 150m/min |
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
|---|---|
| Drukowanie bicia osiowego cylindra | ≤0,1 mm |
| Szerokość drukowania | 900-1600mm |
| Równowaga dynamiczna cylindra drukarskiego | G6.3 |
| Dokładność drukowania | ±0,1 mm |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | automatyczny |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczna ocena | całkowicie automatyczny |
| Rozmiar | 900mm |
| Prędkość | 300 sztuk/min |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
|---|---|
| Średnica cylindra płyty drukarskiej | Φ300-Φ530mm |
| Precyzja wyważania cylindrów drukarskich | ≤0,75 mm |
| Grubość płyty drukarskiej | 7,2 mm |
| Drukowanie twardości cylindra | HRC50-55 |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz, 3-fazowe |
|---|---|
| Dokładność szczelinowania | ±0,1 mm |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Minimalny rozmiar deski do karmienia | 350 x 600 mm |
| Typ maszyny | Obrotowy sloter |
| woltaż | 220 V/380 V/480 V |
|---|---|
| Typ | Linia do pakowania |
| Typ napędzany | Elektryczne i pneumatyczne |
| Stan | Nowy |
| Materiał opakowaniowy | Drewno, tworzywo sztuczne |