| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Control System | Electric |
| Model | 2000/2500/3000 |
|---|---|
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| System sterowania | Elektryczne |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| min. Rozmiar arkusza | 400 × 600 mm |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 100-200szt./min |
| Maks. Rozmiar arkusza | 2000/2500/3000 mm |
| System sterowania | Elektryczne |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| min. Rozmiar arkusza | 400 × 600 mm |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 120-150szt./min |
| Maks. Rozmiar arkusza | 2000/2500/3000 mm |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| min. Rozmiar arkusza | 400 × 600 mm |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 120-150szt./min |
| Maks. Rozmiar arkusza | 2000/2500/3000 mm |
| System sterowania | Elektryczne |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| min. Rozmiar arkusza | 400 × 600 mm |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 120-150szt./min |
| Maks. Rozmiar arkusza | 2000/2500/3000 mm |
| System sterowania | Elektryczne |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| min. Rozmiar arkusza | 400 × 600 mm |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 120-150szt./min |
| Maks. Rozmiar arkusza | 2000/2500/3000 mm |
| System sterowania | Elektryczne |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| min. Rozmiar arkusza | 400 × 600 mm |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 120-150szt./min |
| Maks. Rozmiar arkusza | 2000/2500/3000 mm |
| min. Rozmiar arkusza | 400 mm |
|---|---|
| Model | 2000 |
| Max. Maks. Slotting Depth Głębokość rowkowania | 350/530 mm |
| Max. Maks. Sheet Length Długość arkusza | 2000 mm |
| Max. Maks. Creasing Speed Zwiększanie prędkości | 30szt./min |
| Kluczowe słowa | Obrotowa maszyna do gier |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | Nowy |
| Prędkość | 0-70szt./min |
| Karmienie | karmienie łańcuchowe |