| Precyzja druku | ±0,5 mm |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Inne nazwy | Twórca spraw |
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Zastosowanie | Do tworzenia kartonów falistych |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
|---|---|
| Port załadunku | tianjin |
| Slotter | skomputeryzowany |
| Inne nazwy | Twórca spraw |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
| Port załadunku | tianjin |
|---|---|
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Slotter | skomputeryzowany |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Inne nazwy | Twórca spraw |
|---|---|
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Port załadunku | tianjin |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
|---|---|
| Inne nazwy | Twórca spraw |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Ciężar maszyny | 10000 KG |
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
|---|---|
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
|---|---|
| Inne nazwy | Twórca spraw |
| Port załadunku | tianjin |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Port załadunku | tianjin |
|---|---|
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
|---|---|
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
|---|---|
| Marka Anvil | Depair czy Max Dura |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Slotter | skomputeryzowany |