| Nazwa produktu | Hydrauliczny stojak na walcarkę do linii produkcyjnej tektury falistej 1400 mm |
|---|---|
| Kategoria | Linia do produkcji tektury falistej |
| Model | 1400 |
| Szerokość oryginalnego papieru | 800~1400mm |
| Średnica przenoszenia papieru | Maksymalnie 1500mm |
| Słowa kluczowe | maszyna do produkcji blachy falistej |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Funkcjonować | linia do produkcji tektury, do produkcji tektury falistej, produkcja tektury falistej z papieru rzem |
| Waga | 120T |
| Prędkość | 80-200m/min |
| Słowa kluczowe | maszyna do produkcji blachy falistej |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Funkcjonować | linia do produkcji tektury, do produkcji tektury falistej, produkcja tektury falistej z papieru rzem |
| Napięcie | 380V/50Hz |
| Słowa kluczowe | maszyna do produkcji blachy falistej |
|---|---|
| Prędkość | 100-250m/min |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj produktu | W pełni automatyczna 5-warstwowa linia do produkcji tektury falistej Maszyna do pakowania kartonów |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Słowa kluczowe | maszyna do produkcji blachy falistej |
|---|---|
| Prędkość | 100-250m/min |
| Gwarancja | Rok |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do pakowania tektury falistej, maszyna do pakowania w tekturę falistą, maszyny |
| Słowa kluczowe | maszyna do produkcji blachy falistej |
|---|---|
| Prędkość | 60-100m/min |
| Gwarancja | Rok |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Stosowanie | Dokonywanie kartonu, tektury falistej |