| Rodzaj | Maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 7500 sztuk/godzinę |
| Skomputeryzowany | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 1300x980mm |
| Rodzaj | Maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 7500 sztuk/godzinę |
| Skomputeryzowany | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 1060x780mm |
| Rodzaj | Maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 7500 sztuk/godzinę |
| Skomputeryzowany | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 1060x780mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Prędkość | 0-100 sztuk/min |
| Stan | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Prędkość | 0-100 sztuk/min |
| Stan | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Prędkość | 0-80 sztuk/min |
| Stan | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Prędkość | 0-80 sztuk/min |
| Stan | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ | Ręczne podawanie papieru |
| Prędkość | 20 szt./min |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ | Ręczne podawanie papieru |
| Prędkość | 18 szt./min |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ | Ręczne podawanie papieru |
| Prędkość | 18 szt./min |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |