| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
|---|---|
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Rodzaj | Maszyna do drukowania kartonów |
| Funkcja | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 200 SZT./Min |
| Rodzaj karmienia | próżniowy podajnik krawędzi prowadzących |
| Odpowiedni karton | Tektura falista 3,5-warstwowa |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkty zwykłe |
| Funkcja | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 60szt./min |
| Zastosowanie | produkcja pudełek kartonowych |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Automatyczna ocena | Półautomat |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 60 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Półautomatyczny |
| Funkcja | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 60szt./min |
| Zastosowanie | produkcja pudełek kartonowych |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Automatyczna ocena | Półautomat |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Prędkość | 100-130m/min |
| Stosowanie | Drukowanie rowków |
| Kolor | Biały, czarny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Prędkość | 100-130szt./min |
| Stosowanie | Drukowanie rowków |
| Kolor | Biały, czarny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Prędkość | 100-130m/min |
| Stosowanie | Drukowanie rowków |
| Kolor | Biały, czarny |
| woltaż | 220 V/380 V/480 V |
|---|---|
| Typ | Linia do pakowania |
| Typ napędzany | Elektryczne i pneumatyczne |
| Stan | Nowy |
| Materiał opakowaniowy | Drewno, tworzywo sztuczne |