Maszyna do produkcji rur papierowych CNC TZ-200 z czterema głowami z trzema ostrzami jest przeznaczona do wysokiej wydajności produkcji różnych rur papierowych przemysłowych, w tym rur foliowych, rur taśmowych, rur plastikowych,Rury drukarskie, rury skórzane, rury opakowaniowe logistyczne, rury papiernicze i rury papieru toaletowego.
| Model | TZ-200 |
|---|---|
| Warstwa papieru | 3-25 warstw |
| Grubość rur papierowych | 2-15 mm |
| Wnętrzna średnica rury | 30-100 mm |
| Prędkość pracy | 0-22 m/min |
| Siła gospodarza | 15 kW. |
| Wielkość hosta | 4300*1800*1900 mm |
| Całkowita masa | 4260 kg |
Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie nowych zakładów produkcyjnych, w tym projektowanie zakładów i analizę rynku.