MYQ1500SA Wysokokonfiguracyjna, Szybka, W Pełni Automatyczna Maszyna do Wykrawania i Bigowania oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie wykrawania i bigowania dla przemysłu opakowaniowego, zapewniając wyjątkową wydajność i precyzję.
| Model | MYQ-1500A |
| Typ wykrawania | Wykrawanie płaskie dociskowe (dolna strona ruchoma, górna strona nieruchoma) |
| Maksymalny rozmiar przesyłanego papieru | 1520*1120 mm |
| Minimalny rozmiar przesyłanego papieru | 450*400 mm |
| Maksymalny rozmiar wykrawania | 1500*1100 mm |
| Minimalny rozmiar chwytaka | 8 mm |
| Maksymalne ciśnienie wykrawania | 450 N/cm² |
| Przetwarzana tektura | Tektura falista: ≤ 10mm |
| Maksymalna prędkość wykrawania | 6000 arkuszy/h |
| Minimalna wysokość stosu podawania | 1250 mm (powyżej poziomu) |
| Całkowita moc | ~38kw |
| Całkowita waga | ~34 T |