MYQ1500SA Wysokokonfiguracyjna, Szybka, W Pełni Automatyczna Maszyna do Wykrawania i Bigowania reprezentuje zaawansowaną technologię produkcyjną do precyzyjnych operacji wykrawania na różnych materiałach, w tym papierze i tekturze falistej.
| Model | MYQ-1500SA |
| Typ wykrawania | Wykrawanie płaskie dociskowe (dolna strona ruchoma, górna strona nieruchoma) |
| Maksymalny rozmiar przesyłania papieru | 1520×1120 mm |
| Minimalny rozmiar przesyłania papieru | 450×400 mm |
| Maksymalny rozmiar wykrawania | 1500×1100 mm |
| Minimalny rozmiar chwytaka | 8 mm |
| Maksymalne ciśnienie wykrawania | 450 N/cm² |
| Przetwarzany papier | Tektura: 200-2000g/㎡ Tektura falista: ≤7mm |
| Maksymalna prędkość wykrawania | 6000 arkuszy/h |
| Minimalna wysokość stosu podawania | 1250 mm (powyżej poziomu) |
| Całkowita moc | ~26.5kw |
| Całkowita waga | ~32 T |