| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość pracy | 130 pic/min |
| Maksymalny rozmiar deski do karmienia | 900*2100 mm |
| Min Rozmiar deski do karmienia | 250*600 mm |
| Maksymalna powierzchnia druku | 900*2000 mm |
| Standardowa grubość płyty | 7.2 mm |
| Przystosowana grubość tektury | 1-12 mm |
| Dokładność druku | ±0,5 mm |
| Dokładność wycięcia | ±1,5 mm |
| Dokładność cięcia gniazdką | ± 1 mm |
|
P: Jak wygląda gwarancja na maszynę? A: Okres gwarancji: 12 miesięcy od daty wysyłki. Gwarancja wyklucza niewłaściwe użycie, uszkodzenie przypadkowe lub błąd operatora. W okresie gwarancji dostarczamy części zamienne.Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowego wsparcia poprzez zdjęcia i filmy. |
|
P: A co z obsługą posprzedażną? A: 24/7 wsparcie online za pośrednictwem poczty e-mail, Skype, WeChat, WhatsApp. Rozwiązywanie problemów za pośrednictwem filmów / zdjęć. Roczna gwarancja na wymianę części zamiennych. |
|
P: Czy płatność jest bezpieczna w przypadku pierwszej współpracy? Odpowiedź: wideo weryfikacja na każdym linku produkcyjnym gwarantuje otrzymanie produktu. |
|
P: Jaka jest minimalna ilość zamówienia? Czy możesz wysłać próbki? A: Minimalna ilość: 1 zestaw. Jako sprzęt maszynowy, próbki nie są wykonalne. Dostarczamy szczegółowe specyfikacje, filmy i kompleksowe informacje o produkcie. |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews