| słowa kluczowe | maszyna do produkcji blachy falistej |
|---|---|
| Prędkość | 60-250m/min |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, |
| Gwarancja | rok |
| Max. Maks. Feeding Thickness Grubość karmienia | 15 mm |
|---|---|
| Rozmiar maszyny | 12000 mm * 2500 mm * 2600 mm |
| Max. Maks. Laminating Length Długość laminowania | Nieograniczony |
| Max. Maks. Feeding Size Rozmiar karmienia | 1320 mm |
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 1200 mm |
| Aplikacja | produkcja pudełek z tektury falistej |
|---|---|
| Zasilanie | 440 V 60 Hz |
| Prędkość projektowania | 250m/min |
| min rozmiar cięcia | 140 mm |
| Zamów ilość magazynu | 9999 |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
|---|---|
| Funkcje | Od tektury falistej do kartonu |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Trening | 15-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Nazwa produktu | Podnoszenie elektrycznie sterowanej maszyny do cięcia cienkich ostrzy do linii produkcyjnej |
|---|---|
| Model | 2400 |
| Maksymalny rozmiar cięcia | 2250mm |
| Minimalny rozmiar cięcia | 130mm |
| Minimalna szerokość strzelca | 30mm |
| Pojemność produkcyjna | Wysoka pojemność |
|---|---|
| Całkowite wymiary | 3,8 x 1,6 x 1,65 m |
| Szybkość produkcji | Wysoka prędkość |
| zasilacz | Elektryczne |
| napięcie | 380 V/50 Hz |