| Kąt krawędzi ostrza | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Długość ostrza | Zindywidualizowane |
| Twardość krawędzi ostrza | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu | Krajalnica z cienkim ostrzem |
| Napięcie | 220v/380V |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | Maszyna do klejenia, maszyna do pakowania pudeł z tektury falistej |
| Gwarancja | rok |
| Nazwa produktu | maszyna do sklejania folderów, tektura falista automatyczna sklejarka do kartonów |
| Napięcie | 220v/380V |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | Maszyna do klejenia, maszyna do pakowania pudeł z tektury falistej |
| Gwarancja | rok |
| Nazwa produktu | maszyna do sklejania folderów, tektura falista automatyczna sklejarka do kartonów |
| Napięcie | 220v/380V |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | Maszyna do klejenia, maszyna do pakowania pudeł z tektury falistej |
| Gwarancja | rok |
| Nazwa produktu | maszyna do sklejania folderów, tektura falista automatyczna sklejarka do kartonów |
| Napięcie | 220v/380V |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | Maszyna do klejenia, maszyna do pakowania pudeł z tektury falistej |
| Gwarancja | rok |
| Nazwa produktu | maszyna do sklejania folderów, tektura falista automatyczna sklejarka do kartonów |
| Napięcie | 220v/380v |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | Maszyna do klejenia, maszyna do pakowania pudeł z tektury falistej |
| Gwarancja | rok |
| Nazwa produktu | maszyna do sklejania folderów, tektura falista automatyczna sklejarka do kartonów |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 150 sztuk/min |
| Aplikacja | produkcja pudełek kartonowych |
| Kolor | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Automatyczne ocenianie | Automatyczny |
| Funkcjonować | drukowanie i sztancowanie kartonów |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Materiał opakowaniowy | Papier falisty |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | 220v/380V |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Półautomatyczny |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | Maszyna do klejenia, maszyna do pakowania pudeł z tektury falistej |
| Gwarancja | rok |