| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczna ocena | całkowicie automatyczny |
| Rozmiar | 1400mm |
| Prędkość | 250 sztuk/min |
| Funkcjonować | Druk na tekturze falistej Dłutowanie Dłutowanie |
|---|---|
| Prędkość projektowa | 200 sztuk/min |
| Wniosek | produkcja pudełek kartonowych |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Gęstość ściany | 50-70mm |
|---|---|
| Slotter | skomputeryzowany |
| Port załadunku | tianjin |
| Precyzja druku | ±0,5 mm |
| Marka wałka rastrowego | Witaj |