| Features | High Precision |
|---|---|
| Material | Metal |
| Power | Electric |
| Operation | Automatic |
| Safety | High |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ | Pół automatyczny |
| Stan | Nowy |
| Świadczona usługa po sprzedaży | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Stosowanie | Klejenie składane |
| Maksymalny rozmiar ściegu | 600*900mm |
|---|---|
| Waga | 2500 KG |
| Pobór energii | 2,5 kW |
| Maksymalna prędkość | 200m/min |
| Maksymalna prędkość szycia | 200m/min |
| Slotter | skomputeryzowany |
|---|---|
| Precyzja druku | ± 0,5 mm |
| Lokalizacja fabryki | hebei |
| Szkolenie | 20-dniowe szkolenie, szkolenie wideo |
| inne imię | Twórca spraw |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Słowa kluczowe | składanie klejenie zszywacz zszywacz |
| Szybkość zszywarki | 120m/min |
| Szybkość klejenia | 200m/min |
| Name | Folding And Gluing Machine |
|---|---|
| Capacity | High |
| Speed | High |
| Control | Computerized |
| Material | Metal |
| Rodzaj | Maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 4000 sztuk/godzinę |
| Skomputeryzowany | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 1400x2400mm |
| Rodzaj | Maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 7500 sztuk/godzinę |
| Skomputeryzowany | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 1060x780mm |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, dostępne |
| Gwarancja | Rok za darmo |
| Nazwa produktu | maszyna do wiązania kartonów |
| Funkcjonować | Pakowanie, wiązanie kartonów |
| Rodzaj | Maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 7500 sztuk/godzinę |
| Skomputeryzowany | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 1060x780mm |