| System sterowania | Sterowanie PLC |
|---|---|
| Sposób karmienia | Podawanie półautomatyczne |
| Słowa kluczowe | Obrotowa maszyna do gier |
| Dokładność szczelinowania | ±0,1 mm |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz, 3-fazowe |
| Sposób karmienia | Podawanie półautomatyczne |
|---|---|
| Ekonomiczna prędkość | 60 szt./min |
| Minimalny rozmiar deski do karmienia | 350 x 600 mm |
| Pokrój głębokość peleryny | 500mm |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz, 3-fazowe |
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do dłutowania tektury falistej |
|---|---|
| Kategoria | Slotter z tektury falistej |
| grubość kartonu | 2~10mm |
| waga kartonu | ≤1200 g/m² |
| Maksymalny rozmiar podawania papieru | 2500 mm szerokości x nieskończona długość |
| Słowa kluczowe | Obrotowa maszyna do slotera |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Stan | Nowy |
| Prędkość | 0-70 sztuk/min |
| Karmienie | karmienie łańcuchowe |
| Kluczowe słowa | Obrotowa maszyna do gier |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | Nowy |
| Prędkość | 0-70szt./min |
| Karmienie | karmienie łańcuchowe |
| Nazwa produktu | Automatyczna tablica działowa model 1600 |
|---|---|
| Kategoria | Slotter obrotowy z tektury falistej |
| maksymalny rozmiar karmienia | 1500X400mm |
| Minimalny rozmiar karmienia | 100x80mm |
| Minimalna rozpiętość rowków | 45mm |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do wkładania partycji z falistą obrotową maszyną do szczelinowania |
|---|---|
| Kategoria | Asembler partycji |
| Wstawianie | Podwójna pozycja |
| Składanie arkuszy | Dekonspiracja |
| System pneumatyczny | Klient przygotowuje pompę powietrza |
| Typ maszyny | Obrotowy sloter |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Stosowanie | Dłutowanie i bigowanie pudełek z tektury falistej |
| Sposób karmienia | Podawanie półautomatyczne |
| Ekonomiczna prędkość | 60 szt./min |
| Słowa kluczowe | Obrotowa maszyna do slotera |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Prędkość | 0-70 sztuk/min |
| Karmienie | karmienie łańcuchowe |
| nazwisko | Slotter z tektury falistej |
|---|---|
| min. Rozmiar arkusza | 400mm X 600mm |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 140 szt./min |
| System sterowania | Elektryczne |
| Model | 2000 ~ 3000 |